Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2017
Zaváracie poháre, 4 ks

Zaváracie poháre, 4 ks

Sladké i slané dobroty v pohári Tieto obľúbené zaváracie poháre sú veľmi všestranné a vhodné na zaváranie, skladovanie, pečenie a servírovanie. Výborne sa hodia na zaváranie marmelády, kompótu alebo čatní, ale aj na nakladané ovocie a zeleninu. Poháre sú ideálne aj na lahodné dezerty, ako napríklad puding alebo malé koláčiky, a navyše aj pekne vyzerajú. 4 zaváracie poháre s príslušenstvom Táto súprava obsahuje všetko, čo na zaváranie potrebujete: štyri zaváracie poháre so sklenenými viečkami, zaváracími gumičkami a uzatváracími svorkami, dve na každý pohár. Vďaka priloženému receptu a tipom a trikom na zaváranie sa môžete hneď pustiť do zavárania, stačí už len zaobstarať prísady. Poháre a viečka sú vhodné do umývačky riadu.

Naposledy v ponuke: CW18/2017  Letná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.