Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2015
Zaváracie fľaše, 2 ks

Zaváracie fľaše, 2 ks

S jeseňou prichádza nielen čas žatvy, ale aj čas zavárania. Tieto dve zaváracie fľaše so skleneným viečkom, zaváracou gumičkou a dvomi svorkami na uzavretie sú na to ideálne. Rôzne možnosti použitia Zaváracie fľaše sú vhodné do umývačky riadu a môžu sa používať aj na servírovanie nápojov alebo skladovanie prísad. Naplnené a ozdobené mašličkou ich možno darovať ako milú pozornosť. Praktické príslušenstvo K výrobku je priložený návod na použitie a recept.

Naposledy v ponuke: CW34/2015  Inšpirovaní Tchibo

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.