Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW42 2016
Zavárací hrniec

Zavárací hrniec

Na zaváranie, ohrievanie a udržiavanie teploty S týmto zaváracím hrncom ide príprava marmelády a iných dobrôt sama od seba! Funguje na jednoduchom princípe: Ohrievaním sa vytvorí vákuum a obsah ostane dlho trvanlivý. Hrniec je vhodný na tri poháre s objemom jeden liter alebo na viac malých pohárov. Má regulátor teploty, ochranu proti prehriatiu a kontrolku. Dá sa používať aj na ohrievanie a udržiavanie teploty pokrmov a horúcich nápojov. Praktické detaily Vďaka praktickému kohútiku sa dá obsah pohodlne „natočiť“. Hrniec má rukoväti izolujúce teplo a pokrievku.

Naposledy v ponuke: CW42/2016  Tvoj svet kontrastov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.