Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2016
Zásuvková kocka

Zásuvková kocka

Pohodlne prístupné zásuvky Vďaka tejto zásuvkovej kocke budú zásuvky na dosah ruky! Kocku je možné upevniť napríklad pomocou lepiaceho vankúšika na alebo pod písací stôl alebo na stenu alebo priskrutkovať. Zástrčky si vďaka praktickému tvaru kocky navzájom neprekážajú. Kocka má až tri zásuvky a detskú poistku. Dva USB porty umožňujú nabíjanie napríklad tabletov a smartfónov.
13,99 €
13,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW2/2016  Nábytok pre byt a kanceláriu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.