Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2018
Zastrihávač brady a vlasov

Zastrihávač brady a vlasov

Pestovaná brada si vyžaduje každodennú starostlivosť. A aby išla čo najlepšie od ruky, má tento zastrihávač brady blok čepelí potiahnutý titánom s keramickým strihacím nožom, ktorý je obzvlášť ostrý a má výrazne dlhšiu schopnosť strihania ako bežné čepele. Variabilná dĺžka strihu, jednoduché čistenie Zastrihávač brady a vlasov má bez nadstavca dĺžku strihu jeden milimeter, ktorá sa dá upraviť pomocou dvoch nadstavcov od 3 do 9 a od 10 do 25 milimetrov. Šírka strihu je 30 milimetrov. Zastrihávač vlasov sa dá používať aj počas nabíjania so sieťovým káblom a má sieťový adaptér, ktorý sa automaticky prispôsobuje napätiu – dá sa teda používať po celom svete. Strihaciu hlavu možno jednoducho čistiť pod tečúcou vodou.
17,99 €
17,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW10/2018  Móda, technika a zábava

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.