Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW24 2018
Zápisníky, 3 ks

Zápisníky, 3 ks

Na poznámky, zoznamy alebo kresby Tieto tri zápisníky sa dokonale hodia napríklad na zachytávanie spontánnych myšlienok, plánovanie ďalších dní alebo na drobné kresby. Vždy po 60 strán s perforáciou Všetky zápisníky majú po 60 čistých strán vo formáte A5 a poskytujú miesto na poznámky. Jednotlivé strany sú okrem toho vyrobené z papiera s certifikátom FSC® a vďaka perforácii sa dajú ľahko vytrhnúť.

Naposledy v ponuke: CW24/2018  Bývanie v letnom štýle

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.