Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2017
Záhradný pracovný stolík

Záhradný pracovný stolík

Na tomto stolíku sa dajú rastlinky presádzať úplne pohodlne a bez zaťažovania chrbtice. Vďaka obzvlášť vysokej pracovnej ploche si pri práci šetríte chrbát a kolená a telo držíte v pohodlnej polohe. Stolík sa optimálne hodí aj ako odkladacia plocha. Na dva háčiky sa dá zavesiť napríklad záhradné náradie a odkladacia plocha pod tým ponúka miesto navyše. Vyvýšený okraj po celom obvode zabraňuje padaniu zeminy zo stolíka. Vďaka nožičkám s nastaviteľnou výškou stojí stolík stabilne aj na nerovnom povrchu. Záhradný nábytok odolný proti poveternostným vplyvom Konštrukcia tohto záhradného pracovného stolíka zaisťuje dlhú životnosť v exteriéri: Je z masívneho smrekového dreva, ktoré je vďaka impregnácii odolné proti poveternostným vplyvom, a preto zostane dlhšie krásne. Pracovná doska a lišta s háčikmi sú z pozinkovanej ocele a vďaka tomu sú odolné proti poveternostným vplyvom, pevné a robustné.

Naposledy v ponuke: CW28/2017  ZÁHRADNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.