Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2018
Záhradný konzolový stôl

Záhradný konzolový stôl

Tento konzolový stôl sa rýchlo stane stredobodom pozornosti v záhrade, na terase alebo balkóne a ponúka dostatok miesta pre dekorácie a kvety. Konzolový stôl odolný proti UV žiareniu a vplyvom počasia má veľkú stolovú dosku z trvácneho vláknitého cementu vo vzhľade betónu, na ktorom rastliny optimálne vyniknú. Masívny drevený podstavec z kvalitného akáciového dreva s certifikátom FSC® má navyše aj odkladaciu plochu v spodnej časti, kde nájdu svoje miesto rôzne potreby alebo ďalšie rastliny.

Naposledy v ponuke: CW9/2018  Všetko na záhradu a balkón

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.