Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Záhradnícke nožnice na vetvičky a kvety

Záhradnícke nožnice na vetvičky a kvety

S týmito záhradníckymi nožnicami pôjde strihanie kvetov a vetvičiek rýchlo a ľahko, pretože čepele z kvalitnej ocele majú povrchovú úpravu Teflon®. Rukoväti zo špeciálneho plastu sa nešmýkajú ani za mokra. Nožnice s jednoručnou bezpečnostnou poistkou a očkom na zavesenie sú rovnako vhodné pre pravákov i ľavákov. Nožnice sa dajú jednoducho nastaviť pomocou skrutky. Nákovkové nožnice Nákovkové nožnice sú ideálne na strihanie tvrdého alebo odumretého dreva. Používajú sa na strihanie vetiev až do Ø 15 mm a umožňujú strihanie bez „spätného nárazu“, takže šetria energiu a ruky. Vďaka týmto nožniciam je možné odstránenie celých vetiev bez takmer akejkoľvek námahy. Dvojčepeľové nožnice Dvojčepeľové nožnice sú obzvlášť vhodné na strihanie mladého a zeleného dreva a strihanie kvetov. Strihajú kvety a kry až do Ø 10 mm.
9,95 €
9,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.