Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2017
Záhradná stolička s vysokým operadlom

Záhradná stolička s vysokým operadlom

Záhradný nábytok z kvalitného eukalyptového dreva FSC® 100 % Táto záhradná stolička z kvalitného predolejovaného eukalyptového dreva FSC® 100 % je robustná, odolná proti poveternostným vplyvom a vďaka vysokému operadlu nastaviteľnému do piatich polôh je veľmi pohodlná na sedenie. Konštrukcia je z hliníka s povrchovou úpravou práškovou farbou, kovanie je z pozinkovanej ocele.
89,95 €
89,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW15/2017  Záhradný nábytok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.