Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Záhradná skriňa v drevenom vzhľade

Skriňa na náradie v drevenom vzhľade

Úložný priestor v záhrade V tejto outdoorovej skrini s veľkorysým objemom asi 1 500 l máte stále bezpečne uskladnené všetko náčinie – od kanvy na polievanie cez lopatu až po hrable – a netreba ich schovávať. Skriňa zhotovená z plastu, ktorá neprepúšťa vodu a ľahko sa ošetruje, je tiež odolná proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a svojím dreveným vzhľadom dodáva záhrade optický akcent. Jednoduchá montáž Skriňa so dodáva vrátane podlahovej dosky, striešky a integrovaných držiakov na police a dá sa jednoducho zmontovať pomocou systému panelov s drážkami a pružinami. Dvojkrídlové dvere umožňujú dobrý prístup a pomocou uzatváracieho zariadenia možno obsah dodatočne zabezpečiť bežným zámkom.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.