Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
XL univerzálna škrabka

XL univerzálna škrabka

Škrabka na zeleninu a ovocie Táto škrabka si bez námahy poradí aj s väčšími úlohami: Vďaka obzvlášť veľkej čepeli sa hodí, samozrejme, na šúpanie zemiakov, ale s pohyblivou, obojstranne brúsenou čepeľou z tvrdenej čepeľovej ocele sa dajú jednoducho spracúvať aj veľké druhy ovocia a zeleniny až po tekvicu či ananás. Škrabka má rukoväť s protišmykovým povrchom Soft Touch, je vhodná pre pravákov i ľavákov a je vybavená bodcom.
4,99 €
4,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.