Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
XL okrúhla deka na piknik

XL okrúhla deka na piknik

Vychutnávať si jedlo na pikniku je vždy úžasný zážitok – a s touto dekou na piknik si môžete v prírode sadnúť, kam len chcete. Deka má vrchnú stranu z odolnej polyesterovej tkaniny a spodnú stranu odpudzujúcu vodu a nečistotu – preto si môžete urobiť piknik aj na vlhkom trávniku. Okrúhla deka má lemovku po celom obvode a vďaka nosnému popruhu budete mať pri prenášaní voľné ruky na piknikový kôš a iné potrebné veci.

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.