Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2017
XL forma na ľad

XL forma na ľad

Takto si budete môcť sami vyrobiť aj neobyčajné kocky ľadu – alebo lepšie povedané: ľadové gule. V tejto XL forme na ľad si vyrobíte štyri kocky ľadu v tvare gule s priemerom päť centimetrov. Na nezvyčajné výtvory z ľadu Takto jednoducho môžete vyčarovať kreatívne kocky ľadu: Ovocie, čerstvú mätu alebo iné bylinky dajte do formy, opatrne nasaďte veko, horným otvorom naplňte vodou alebo šťavou a nakoniec formu vložte do mrazničky. Pružná forma z chuťovo neutrálneho silikónu umožňuje jednoduché vyklopenie kociek ľadu z formy, je odolná proti teplotám od –30 do +70 °C a môže sa umývať v umývačke riadu. Súčasťou balenia sú aj tipy na plnenie formy na ľad.
6,99 €
6,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW18/2017  Prehľadná kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.