Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW38 2017
Vystužené vešiaky na šaty s látkovým poťahom, 3 ks

Vystužené vešiaky na šaty s látkovým poťahom, 3 ks

Jemné látky potrebujú šetrné zaobchádzanie – aj vtedy, keď ich práve nenosíte. Tieto vešiaky na šaty v súprave 3 kusov sú kompletne vystužené a majú protišmykové poťahy na ochranu textilu. Vešiaky preto poskytujú chúlostivým odevom, ako sú napríklad spodná bielizeň alebo drahé svadobné šaty, nielen miesto na uloženie, ale aj ochranu pred deformáciou. Kovové háčiky sú zdobené mašličkou.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.