Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW9 2018
Vysoký záhon

Vysoký záhon

V tomto vysokom záhone s odnímateľným skleníkovým nadstavcom nájdu mladé rastlinky už od začiatku ideálne prostredie, aby vyrástli silné – a v ďalšej fáze ponúka debnička bez nadstavca dostatok miesta pre ich ďalší rast. Pestovanie v chránenom záhone Skleníkový nadstavec s nastaviteľným transparentným vrchnákom sa postará o optimálne slnečné svetlo a možno ho uzavrieť pomocou dvoch hákov. Dva záklopné závesy držia vrchnák v otvorenom stave hore, vďaka čomu možno na záhone nerušene pracovať. Dno má malé otvory, takže prebytočná voda zo zalievania môže odtiecť a nedochádza k trvalému zamokreniu. Vysoký záhon je zhotovený z impregnovaného smrekového masívu, výšku plastových nožičiek možno prispôsobiť.

Naposledy v ponuke: CW9/2018  Všetko na záhradu a balkón

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.