Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW33 2017
Vysoký kovový regál s nastaviteľnou výklopnou priehradkou

Vysoký kovový regál s nastaviteľnou výklopnou priehradkou

Do kancelárie alebo bytu Tento regál v nadčasovom dizajne ponúka štýlový odkladací priestor. Vysoký regál z pochrómovaného kovu má jednu výklopnú priehradku, ktorá sa pomocou dvoch kvalitných kovových kovaní dá pripevniť podľa potreby do všetkých voľných polí. Priehradka má kovovú otočnú kľučku a možno ju otvoriť ako na sekretári alebo použiť ako písací stôl. Stojí pevne Povrch regálu je upravený odolným práškovým náterom. Vďaka kovovým nožičkám, ktoré sa dajú výškovo nastaviť, stojí pevne aj na mierne nerovných plochách.

Naposledy v ponuke: CW33/2017  Moderný domov aj kancelária

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Oboznámil/a som sa s dôležitými informáciami v sekcii Podmienky spracovania osobných údajov spoločnosti Tchibo Slovensko spol. s r.o..

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje