Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Vymeniteľné nadstavce na kefku na riad

Vymeniteľné nadstavce na kefku na riad

Vhodné na rukoväť „kefky na riad s vymeniteľnými nadstavcami“ od Tchibo Pre všetkých, ktorí v každodennom živote prikladajú veľkú dôležitosť zásadám udržateľnosti, sú tieto hlavy kefky ako stvorené. Hodia sa na „kefku na riad s vymeniteľnými nadstavcami“ od Tchibo – takže rukoväť uschovajte a potom ju môžete opakovane používať! 2 rôzne nadstavce –na rozličné tvary fliaš a pohárov Stačí urobiť „cvak“ a z klasickej kefky na riad sa stane kefka na fľaše! Úzky, ohybný nadstavec sa dokonale hodí na karafy, kanvice na čaj a vázy. Okrúhly nadstavec sa používa na riad, ako sú napríklad šálky, poháre na víno a misy. Obidva nadstavce sú z dobre sajúcej peny a čistia výnimočne šetrne – bez poškriabania povrchov.

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.