Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2016
Vykrajovačky na linecké cukrovinky

Vykrajovačky na linecké cukrovinky

Linecké cukrovinky sú klasikou medzi vianočným pečivom. S týmito vykrajovačkami ich pripravíte raz-dva, pretože formičky majú silikónový krúžok po celom obvode na pohodlné vykrajovanie. 3-dielna súprava vykrajovačiek na cukrovinky je vhodná do umývačky riadu. Súčasťou balenia je aj chutný recept. Vykrajovačky sa dajú používať z obidvoch strán Vykrajovačky sa dajú používať z obidvoch strán: Na vykrojenie spodnej časti cukroviniek použite stranu bez motívu, na vrchnú časť stranu s otvorom v tvare srdiečka, hviezdičky alebo kruhu. Po upečení potrite spodnú časť marmeládou a položte na ňu vrchnú časť – a lahodné dvojposchodové cukrovinky sú hotové.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW45/2016  Pečenie, zdobenie a darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.