Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2017
Vyhrievaná podložka na sedenie

Vyhrievaná podložka na sedenie

Vždy a všade teplé miestečko! Táto vyhrievaná podložka na sedenie je napájaná prostredníctvom akumulátora, a vystačí si tak aj bez rušivého kábla. Teplo je optimálne rozložené vďaka výhrevným vláknam vnútri podložky. Výdrž akumulátora je minimálne 90 minút pri maximálnom teplotnom výkone. Môžete si, podľa potreby, vybrať zo štyroch teplotných stupňov. Najvyššia teplota je 55 °C. Poťah sa môže prať v ruke.
24,95 €
24,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2017  Nábytok & Bytové doplnky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.