Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Vyberateľný policový systém do skrinky pod umývadlo

Vyberateľný policový systém do skrinky pod umývadlo

S týmito policami zavládne poriadok v skrinke pod umývadlom: Výška a šírka sa dá flexibilne nastaviť. Policový systém má výrezy na sifón, odtoky a potrubie a hodí sa teda pre všetky bežné kuchynské skrinky pod umývadlo. Premyslený Tento policový systém sa dá jednoducho spojiť dokopy a jeho stabilná konštrukcia ponúka miesto a odkladací priestor na mnohé pomôcky na čistenie. Konzoly na police je možné umiestniť podľa potreby a vďaka protišmykovým silikónovým podložkám pevne držia.
14,99 €
14,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Dokonalý poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.