Schließen

Na výlet autom

Všetko pre pohodlnú cestu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Šťastnú cestu!

Šikovné nápady na cestovanie autom

Vaša súkromná zábava na palube

Prenosné audio- a videozariadenia na cestu

Čas na piknik!

Chladiace tašky a riešenia pre skladovanie

Von do prírody

Funkčná móda a ľahké outdoorové oblečenie pre dámy

Expedícia v prírode

Funkčná móda a outdoorové oblečenie pre pánov

Zábava na obzore!

Outdoorové oblečenie pre dievčatá a chlapcov

Perfektná výbava do prírody

Ruksaky a outdoorové doplnky

Keď nie je nikto doma…

Bezpečnostná technika do domu a bytu

 
  • Bezpečnostná kľučka s alarmom
Nenápadný alarm zabudovaný v okennej kľučke
29,99
Náhľad
 

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.