Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Vrecko na štipce na bielizeň

Vrecko na štipce na bielizeň

Aby išli domáce práce od ruky a bielizeň rýchlejšie visela na šnúre: S týmto malým vreckom budú štipce na bielizeň vždy poruke a ľahko sa znovu odložia. Pomocou háčika sa vrecko dá zavesiť na sušiak alebo šnúru na bielizeň a poskytuje vždy ľahký prístup k obsahu. Dno tohto vrecka na štipce je zosilnené. Sťahovacia šnúrka s brzdičkou zabráni vypadávaniu štipcov von z vrecka.

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.