Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Ochrana pred zimou a vetrom

Módne oblečenie do dažďa

Daždivé počasie môže byť také pekné! S našou novou kolekciou budete nielen dobre vyzerať, ale vďaka priedušným a vodoodolným materiálom bude celá Vaša rodina počas jesene v teple a suchu.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Šik od hlavy po päty

Od klobúka po čižmičky – všetko do vlhkých a chladných dní

Flexibilita v každom počasí

Naše funkčné bundy 3 v 1 sú nepremokavé, odpudzujú vodu, chránia proti vetru a sú priedušné. Vonkajšiu a vnútornú bundu možno nosiť oddelene – pre maximálnu flexibilitu v každom počasí.

Oblečenie do dažďa pre ňu a pre neho

Je jedno či muž, alebo žena – naše unisex výrobky sú vždy dobrou voľbou

Skvelá výbava, páni!

  
  • Softshellové nohavice
Sú elastické, odolné a rýchlo schnú – optimálne sa hodia na aktivity vonku
29,95
Náhľad
  
 

Vystrojení do každého počasia

Bundy, nohavice, čižmy a doplnky pre veľké deti

Pripravení na všetko

Termobundy a termonohavice do dažďa a čižmičky do dažďa pre najmenších

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.