Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Trendy bývanie

Funkčný nábytok & osvetlenie

Pre našu novú kolekciu nábytku nie je žiaden priestor príliš malý. Moderné stoly, regály a postele ponúkajú množstvo šikovných funkcií a veľa miesta pre ukladanie a dekorácie. A naše svetlá zaručene ešte viac zútulnia Vaše bývanie.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Tvar a funkčnosť

Všestranný nábytok do obývačky

    
  
  
   
 
  • Stolná lampa s dreveným podstavcom
Energia: A+ (od A++ do E)
64,95
Náhľad
 
    
 
niekoľko kusov
  • Stojacia lampa s kovovým tienidlom
Severský dizajn vo vzhľade dubového dreva s matne bielym kovom
Energia: A+
79,95
Náhľad
 

Viac úložného priestoru v spálni

Vojde sa do každého kútika

Šikovné nápady do predsiene

Všetko na svojom mieste

Variabilný nábytok do jedálne

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.