Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Vešiaky na šaty s výstužou v oblasti ramien, 4 ks

Vešiaky na šaty s výstužou v oblasti ramien, 4 ks

Tieto vešiaky na šaty majú mimoriadne vystúženú oblasť ramien, ktorá zabraňuje deformácii a vzniku záhybov. Vešiaky majú protišmykové povločkovanie, ktoré chráni látku, a tak sa ani oblečenie z veľmi ľahkých látok ako hodváb nezošmykuje. S priečkou Tieto vešiaky majú háčik s otočným kĺbom z pochrómovanej ocele. Okrem toho majú priečku, na ktorú sa dajú dodatočne zavesiť sukne a nohavice.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.