Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2017
Vešiak na šatky

Vešiak na šatky

Malé oblečenie sa zvykne strácať v hlbinách šatníkovej skrine. S tým je však teraz koniec! Tento praktický vešiak poskytuje na 16 krúžkoch – jedenásť vpredu a päť vzadu – miesto na šály, šatky a iné módne doplnky a zaistí, aby ste ich všetky mali na očiach a vždy poruke. A tohto priestorovo úsporného pomocníka nemusíte ani skrývať: Keď naň zavesíte šatky, vytvorí dojem zavesených šiat.

Naposledy v ponuke: CW49/2017  Šatník ako zo škatuľky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.