Schließen

Zábava na obzore

Oblečenie a udržateľná móda pre malé deti

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Ach, aké ste rozkošné

Baby oblečenie pre chlapcov a dievčatá

Ako môže body ušetriť vodu:

Pri pestovaní biobavlny sa používajú výhradne prírodné hnojivá a pesticídy, čím sa udržiava úrodnosť pôdy, chráni ľudské zdravie a šetrí voda – v prepočte 257 litrov na jedno detské tričko. Mimochodom: 100 % bavlny, z ktorej je vyrobené naše oblečenie pre deti a bábätká, je vypestovanej biologickým spôsobom.

Sladké sny!

Pyžamá a spacie vaky pre bábätká

Daždivé počasie? Žiadny problém!

Udržateľná ochrana pre malých milovníkov kaluží

Nová kolekcia do dažďa prichádza s ekologickou impregnáciou ecorepel – bez fluórokarbónov a PFC. Vodoodpudivou, ekologickou a odolnou pri praní. Tak ani pri sivej oblohe nič nepremokne!

Veľký štýl pre malé deti

Štýlové oblečenie pre chlapcov a dievčatá

Biobavlna dokáže ešte viac:

Biologické pestovanie chráni prírodu, šetrí pôdu, znižuje spotrebu vody a tým prispieva k tomu, aby sme sa aj v budúcnosti mohli venovať poľnohospodárstvu. Nie je to dôležité iba pre nás, ale aj pre tých najmenších: ďalšiu generáciu.

Rozkošná spodná bielizeň

Tielka, nohavičky, boxerky, pančuchy a ponožky

Bio môže byť ešte lepšie:

Produkty s certifikátom GOTS sú – ako produkty s pečaťou Bio – vyrobené z ekologicky vypestovanej bavlny. Okrem toho dbáme na to, aby boli v celom výrobnom reťazci dodržané environmentálne a sociálne kritériá. Patrí k tomu aj to, že oblečenie vyrábame bez škodlivých chemikálií a iných nebezpečných prísad.

Nábytok a doplnky do detskej izby

Kto si zahrá?

Hry a zábava pre dobrú náladu

Vezmime ich von!

Hračky pre zábavu v prírode

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Naše odevy certifikované podľa normy Global Organic Textile Standard (GOTS) sú na dotyk príjemné až trojnásobne. Lebo z kontrolovanej biologickej produkcie a požiadaviek na životné prostredie a sociálnych požiadaviek v celom reťazci výroby textílií profitujú všetci: životné prostredie, ľudia v dodávateľskom reťazci a vy.

KVALITA GOTS
V tomto týždni sú vybrané výrobky certifikované podľa normy GOTS. Obsahujú minimálne 70 % bavlny z kontrolovanej biologickej produkcie a sú vyrobené v súlade s normou Global Organic Textile Standard (GOTS). Nielen pri poľnohospodárskej produkcii, ale aj pri spracovaní sa vzdávame používania nebezpečných chemikálií a kriticky posudzovaných prísad.
Naše textílie s pečaťou Bavlna vyrobená v Afrike stelesňujú logo GUT GEMACHT, lebo podporujú trvalo udržateľnú produkciu bavlny v Afrike. Iniciatíva CmiA tam spolupracuje s približne 670 000 producentmi bavlny a ponúka pomoc približne 5,3 mil. ľudí vrátane členov ich rodín, aby si svojpomocne zlepšili svoj život.

POMOC VĎAKA OBCHODU
Sociálna spravodlivosť, vyššie príjmy pre rodiny a ochrana životného prostredia — to sú ciele. Na školeniach sa farmári naučia, ako pestovať bavlnu efektívne a šetrne voči životnému prostrediu. Vďaka vyšším výnosom a väčším príjmom si dokážu vlastnými silami zlepšiť svoju situáciu a život svojej rodiny a to bez akejkoľvek ďalšej pomoci zvonka. Čím viac tejto bavlny sa kúpi, o to lepšie, lebo licenčné poplatky, ktoré podniky za to platia, budú priamo na danom mieste investované napr. do škôl. Tak si pre seba kúpite módu pre dobrý pocit a iným venujete kúsok lepšej budúcnosti.