Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Vertikálny záhon

Vertikálny záhon

Nádherne voňajúce bylinky, pestrá zmes obľúbených kvetov a popínavé rastliny – aj na malom priestore si možno splniť sen o bujne rastúcich rozmanitých rastlinách: S týmto vertikálnym záhonom máte 4 debničky na kvety vo veľkosti bežných balkónových debničiek jednu nad druhou. Sú vnútri vystlané perforovanou fóliou a majú na dne malé otvory – čo účinne zabraňuje zamokreniu. Vertikálny záhon je zhotovený zo smrekového masívu, vďaka čomu je odolný proti UV žiareniu a vplyvom počasia. Jeho nožičky sú výškovo nastaviteľné – a záhon možno výborne využiť proti nežiaducim pohľadom.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.