Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Veľký chladiaci box do auta

Veľký chladiaci box do auta

Tento chladiaci box Vám spoľahlivo a dobre poslúži pri stanovaní či na cestách, ale aj vtedy, keď často jazdíte autom na služobné cesty. Termoelektrický box sa dodáva spolu s 12 a 230 voltovou zástrčkou a káblom a dosahuje chladiaci výkon do 17 °C pod okolitou teplotou. Pomocou gombíka Eco/Min/Max sa dá nastaviť šetrenie energie vyše 70 % pri prevádzke na 230 voltov. Vhodný aj na veľké fľaše Vo vnútri chladiaceho boxu sa prídavný ventilátor postará o rýchle a rovnomerné chladenie a gumené tesnenie vo veku znižuje tvorbu kondenzátu. Spoločník do auta poskytuje dostatok miesta na občerstvenie a nápoje – aj na 1,5-litrové fľaše s výškou do 36 cm. Box sa dá optimálne pripevniť pomocou bezpečnostného popruhu, pričom tri vodiace prvky zabraňujú zošmyknutiu – pre viac bezpečnosti počas jazdy. Veko možno v otvorenom stave a pri prenášaní zaistiť.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.