Schließen

Vek je iba číslo

Šikovné nápady pre seniorov

Každý z nás čelí v každodennom živote takej či onakej výzve. Snažíme sa to uľahčiť – s užitočnými pomocníkmi a nápadmi pre bežný deň, šport a domácnosť!

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Úplne uvoľnení počas celého dňa

Pohodlná letná móda a bielizeň na deň a noc

  
  
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
  • Trojštvrťové pyžamo
19,99
Náhľad
TchiboCard cena*15,99 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
 
 

Čo sľúbi, to podrží

A pravdaže odľahčí! Široké a stabilné ramienka nerežú a chránia oblasť ramien a šije. A vďaka zapínaniu vpredu možno podprsenku celkom ľahko obliecť i vyzliecť.
Pozrieť si odľahčujúcu podprsenku

Stále v pohybe

Športové náčinie a malí fitness pomocníci

Môže to byť také jednoduché!

Praktickí každodenní pomocníci a zdravie

Pomôcka na posilňovanie očí

Fitness pre oči

Nielen chrbát, ruky a pod. chcú trénovať. Aj Vaše oči sa potešia príležitostnému tréningu! Pomocou očných cvičení môžete posilniť očné svaly a zlepšiť koordináciu.
Pozrieť si pomôcku na posilňovanie očí
 

Všetko prehľadne umiestnené

S touto nádherne praktickou peňaženkou na mince nikdy nestratíte prehľad:
  • Priehradka na mince so zipsom
  • 5 jednotlivých priehradiek na všetky druhy mincí
  • Extra veľká priehradka na bankovky
  • 3 priehradky vo formáte kreditných kariet a ďalšie zasúvacie priehradky

Pomocníci na všedný deň
so sebou

Praktický sprievodca na cesty: Palica na chodenie pomáha pri chôdzi na náročnom podklade a dá sa zložiť na 30 cm dĺžku. Zmestí sa dokonca do kabelky alebo batoha.
Pozrieť si palicu na chodenie

Pohodlnejšie to nejde

Nočná bielizeň pre pánov

Teraz sa budeme hrať!

Klasika od firmy Schmidt

Malí pomocníci

Šikovné nápady pre bežný deň

Všetko je easy

Kuchynskí pomocníci, obľúbené kávy a ešte viac

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.