Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW8 2018
Variabilné vkladacie diely do skrine, 2 ks

Variabilné vkladacie diely do skrine, 2 ks

Urobte z poličiek niečo viac Nie všetky poličky v skriniach a regáloch majú nastaviteľnú výšku tak, ako práve potrebujete. V tom prípade sú dokonalým doplnkom tieto dva vkladacie diely. Môžete ich postaviť na regál alebo vnútornú poličku skrine a vytvoria druhú úroveň – pre viac poriadku a úložného priestoru. Šírku vkladacích dielov možno variabilne nastaviť od 44 do 75 cm a vďaka protišmykovým plastovým krytom majú dobrú stabilitu za každých okolností.

Naposledy v ponuke: CW8/2018  Úložné riešenia

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.