Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Vankúšik pod kolená

Vankúšik pod kolená

Záhradkárčite a šetrite si pri tom kolená Vďaka tomuto vankúšiku Vás bude práca v záhrade baviť ešte viac. Tento pohodlný vankúšik šetrí kolená a poskytuje ochranu pred nečistotami a chladom. Vankúšik sa vďaka svojej mäkkej penovej náplni postará o viac pohodlia aj v domácnosti, pri domácich prácach alebo ako vankúšik na sedenie. Vonkajší materiál vankúšika je navoskovaný a môže sa utierať vlhkou handričkou.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.