Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2015
Vankúš, cca 90 x 70 cm

Vankúš, cca 80 x 80 cm

Tvrdosť sa dá upraviť podľa potreby Pohodlie šité na mieru! Vďaka zipsu sa dá výplň ľahko odobrať, a tvrdosť vankúša sa tak dá prispôsobiť individuálnym spacím návykom. Maximálne pohodlie počas spánku Vankúš má vatovaný poťah z mikrovlákna, ktorý je kvalitne spracovaný s vlnovým vatovaním a lemovaním. Nadýchaná mäkká výplň z dutého polyesterového vlákna zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a tvarovú stabilitu.

Naposledy v ponuke: CW34/2015  Spálňa snov!

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.