Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Valček na cesto s dištančnými vložkami

Valček na cesto s dištančnými vložkami

Rovnomerné vyvaľkanie cesta na sušienky a keksíky pred pečením nie je vždy jednoduché – ak teda nemáte valček na cesto, ktorý je na to ako stvorený: Odnímateľné silikónové krúžky tohto valčeka na cesto slúžia ako dištančné vložky a umožňujú vyvaľkať cesto na presnú hrúbku štyri alebo šesť milimetrov, pričom nezáleží na tom, ako silno alebo slabo zatlačíte. Rovnomerné vyvaľkanie A zatlačiť ani veľmi nemusíte, pretože kvalitné jadro z ušľachtilej ocele uľahčuje rovnomerné vyvaľkanie už svojou vlastnou hmotnosťou a silikónová povrchová úprava zaisťuje, že cesto sa neprichytáva.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.