Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Vákuové veká na dózy, 2 ks

Vákuové veká na dózy, 2 ks

Tieto veká na dózy na opakované použitie sa ideálne hodia na uzatvorenie dóz, misiek, pohárov a iných nádob a nahrádzajú jednorazový alobal alebo potravinovú fóliu. Ľahkým potlačením prsta sa v nádobe vytvorí podtlak – a nádoba je takmer vzduchotesne uzatvorená. Podtlak zabraňuje šíreniu pachov a obsah zostane dlhšie čerstvý. Na otvorenie stačí silikónové veká jemne nadvihnúť na bočnej strane. Veká sa dajú pohodlne vyčistiť v umývačke riadu.
5,99 €
5,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.