Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Vákuové úložné vrecia, 2 ks

Vákuové úložné vrecia, 2 ks

Sezónne oblečenie alebo lôžkoviny sú vítané len dovtedy, kým ich opäť netreba cez leto alebo zimu uskladniť. Potom už len zaberajú veľa miesta. To budú, samozrejme, potrebovať aj s týmito vákuovými úložnými vrecami – ale až o 75 % menej. Efektívne využitie úložného priestoru V dvoch vreciach s ozdobnou potlačou s motívom listov sa dajú vzduchotesne a priestorovo úsporne uskladniť textílie – vzduch stačí vysať pomocou vysávača. Takto vznikne účinná ochrana pred prachom, vlhkosťou, pachmi a moľami. Optimálne sa hodia do obdĺžnikových boxov Vrecia sú určené na opakované použitie a po vysatí vzduchu majú tvar obdĺžnika – perfektne sa teda hodia do úložných boxov príslušného tvaru, ktoré sa vďaka tomu stanú doslova zázrakom z hľadiska šetrenia miestom. Vrecia sa dajú jednoducho naplniť cez otvor na dlhej strane.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.