Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2018
Vafľovač na bruselské vafle

Vafľovač na bruselské vafle

Ráno, na obed alebo večer: Vafle skvele chutia kedykoľvek! S týmto vafľovačom na bruselské vafle s vafľovacími platňami s nepriľnavou povrchovou úpravou bude pečenie vaflí hračka! Jednoduchá obsluha pre výnimočný pôžitok z vaflí Povrchová úprava platní z matovanej ušľachtilej ocele znižuje pripaľovanie vaflí, obmedzuje prichytávanie cesta a zjednodušuje čistenie. Manipulácia s prístrojom je veľmi jednoduchá a bezpečná vďaka kontrolke, ochrane proti prehriatiu a protišmykovým silikónovým nožičkám. Navíjanie kábla na spodnej strane a poistka na rukoväti navyše umožňujú jednoduché prenášanie vafľovača – napríklad na oslavy alebo k priateľom, takže si budete môcť spoločne vychutnať čerstvé vafle.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.