Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Štýlovo a v teple

Zimná móda pre celú rodinu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Odporúčame to najhrejivejšie

Vrchné oblečenie, nohavice a doplnky na chladné dni

  
    
   
 
 
   
   
 
   
  
   
   
  
  • Vesta s rolákovým golierom
Z mäkkej zmesi s bavlnou s voľným spôsobom pletenia
15,99
Náhľad
 
 
   
  • Rolák
Z mäkko splývavej zmesi bavlny a viskózy
9,99
Náhľad
  
  • Pletený pulóver
Z dvojfarebnej stužkovej priadze
24,95
19,99
Náhľad
  

Dámske základné oblečenie na bežný deň

Tričká, nohavice a šaty na jednoduché kombinovanie

   
 
    
     
  
  • Blúzka
Z príjemne mäkkej tkaniny
15,99
Náhľad
 
    
  
    
 
  • Termopančuchy
Mäkké a hrejivé vďaka zdrsnenej vnútornej strane
9,99
Náhľad
   
     
   

Doplnky na zimné dni

Čiapky, rukavice a šály

Všetko pre nohy v teple

Pančuchový tovar a papuče

Páni, obliekajte sa teplo!

Bundy, pulóvre, nohavice a ešte viac

 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
  
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
   
Žiaľ už vypredané
  • Rukavice
12,99
 
Žiaľ už vypredané
  
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
  
Žiaľ už vypredané
 

Cool štýly na chladné dni

Pulóvre, bundy a nohavice pre deti

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Textil označený logom ECO-LOGIC je vyrobený z bavlny vypestovanej v rámci indického projektu Appachi ECO-LOGIC zameraného na podporu malých pestovateľov bavlny.
Farmári zapojení do projektu sa vo vzájomnej spolupráci učia ako vypestovať bavlnu s využitím prírodných prostriedkov na ochranu rastlín a prírodných hnojív. To je prospešné pre životné prostredie, pre polia a, samozrejme, aj pre farmárov.
Naša mäkučká móda s kožušinovými lemami stelesňuje logo GUT GEMACHT, lebo nemuselo trpieť žiadne zviera. Namiesto pravej kožušiny používame kvalitnú umelú kožušinu — hebké kožušiny, ktoré sa podobajú na prírodnú predlohu, dajú sa však ľahšie ošetrovať.

Keď sa rozhodnete pre naše textílie s umelou kožušinou, podporíte tým ochranu zvierat. Lebo Tchibo je členom programu FUR FREE RETAILER PROGRAM, medzinárodnej iniciatívy organizácií na ochranu životného prostredia a zvierat, ako je napr. nemecká VIER PFOTEN (Štyri labky). Zaviazali sme sa, že sa kompletne vzdáme pravých kožušín.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.