Schließen

Užite si leto aj doma

Najlepšie nápady pre balkón a záhradu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Obľúbené miesto – záhrada

Pohodlný nábytok na oddych do záhrady a na terasu

 
 
  
  
  
  
     
  
   
   
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané

Relax po celý deň

Nápady na perfektnú dovolenkovú náladu v záhrade

Dnes budeme jesť vonku

Jedálenské stoly, stoličky a pod.

Dobrá ochrana na balkón a záhradu

Slnečníky, altánky a zásteny

Nápady pre obľúbené hobby

Všetko o rastlinách a záhradníčení

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.