Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW49 2015
Uzamykateľná okenná kľučka

Uzamykateľná okenná kľučka

Ochrana proti vlámaniu a detská poistka v jednom Táto šikovná okenná kľučka je uzamykateľná a pomáha – najmä na nižších poschodiach – zabrániť zlodejom vniknúť do bytu. Na vyšších poschodiach sú uzamykateľné okenné kľučky skvelou detskou poistkou a chránia zvedavé deti pred ťažkými úrazmi. Bezpečná a pohodlná Táto uzamykateľná okenná kľučka jednoduchým spôsobom chráni okná, ktoré sa otvárajú smerom dovnútra i von. Má stabilnú tlakovú cylindrickú vložku, ktorá sa dá uzamknúť bez kľúča – otvorenie je možné iba s kľúčom. Keďže kľučka sa dá nainštalovať aj bez vŕtania, je ideálna do nájomných bytov. Kombinovateľná Pri použití viacerých výrobkov Tchibo rovnakého typu stačí jeden kľúč pre všetky.

Naposledy v ponuke: CW49/2015  Zľavový obchod Tchibo

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.