Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Úsporný vešiak na šaty

Úsporný vešiak na šaty

Štyri vešiaky na mieste pre jeden: Tento vešiak na šaty je naozajstný zázrak z hľadiska šetrenia miestom. Každý z jeho štyroch jednotlivých vešiakov poskytuje miesto na jednu košeľu a jedny nohavice a má priehlbiny na pútka na oblečení. Priečky na nohavice sú vybavené protišmykovou vložkou na ochranu látky a háčiky z pochrómovaného kovu majú otočné kĺby. Ak je úsporný vešiak naplnený, stačí ho zavesiť – a zaberie maximálne miesto jedného bežného vešiaka.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.