Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
USB nabíjačka do auta

USB nabíjačka do auta

4 USB porty na rýchle nabíjanie v osobnom alebo nákladnom aute Od navigácie cez smartfón a MP3 prehrávač až po tablet – s touto nabíjačkou môžete naraz nabíjať alebo napájať až štyri zariadenia s USB pripojením. Nabíjačku so štyrmi pripojeniami stačí zapojiť do autozapaľovača v osobnom alebo nákladnom aute a môžete začať. Vďaka predlžovaciemu káblu sa dá USB nabíjačka používať aj na zadných sedadlách. Nabíjačka má odnímateľnú upevňovaciu sponu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.