Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2016
Univerzálny stôl

Univerzálny stôl

Rôzne možnosti postavenia Pracovný stôl? Písací stôl? Variabilný stôl! Tento stôl je vďaka otočnej stolovej doske skutočným multitalentom. S vynaložením minimálneho úsilia ho možno postaviť do tvaru písmena L alebo používať ako dlhý stôl s veľkou odkladacou plochou. Naopak, zasunutý zaberie iba málo miesta. Veľa úložného priestoru Tento univerzálny stôl ponúka rôzne úložné a odkladacie možnosti: Má zásuvku, ktorá sa otvára stlačením určeného bodu, dve otvorené priehradky a odkladaciu priehradku s vedením kábla napríklad od notebooku, lampy alebo nabíjacej stanice. Jedno je isté: Tento stôl môžete používať na mnoho rôznych účelov.
199,00 €
199,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW25/2016  Kuchyňa v novom šate

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.