Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Univerzálny krájač Ritter »sono 5 Duo Plus«

Univerzálny krájač Ritter »sono 5 Duo Plus«

Tento univerzálny krájač získal od odbornej poroty cenu za dizajn „Red Dot Award“ – a nadchne aj všetkých ostatných pri každodennom použití v kuchyni. Krájač vo voľne stojacom celokovovom vyhotovení je namontovaný na spodnej doske z nerozbitného bezpečnostného skla a poháňa ho energeticky úsporný Eco motor s výkonom 65 wattov. Exkluzívne – dodatočný nôž na šunku a nárez Krájač má bezpečnostný, okamihový a trvalý spínač a v štandardnej výbave má nôž so zúbkovaným výbrusom – súčasťou tohto exkluzívneho vyhotovenia je navyše aj nôž na šunku a nárez. Obidva nože sú elektrolyticky leštené. Preto majú výnimočne hladký povrch, rovnomernú reznú hranu a možno ich ľahšie čistiť. Veľký, odnímateľný vozík má posuvnú dráhu približne 24 cm a hrúbku rezu je možné plynule nastaviť až do 23 mm.

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Slávnostná vianočná tabuľa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.