Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW2 2017
Univerzálne utierky z mikrovlákna, 6 ks

Univerzálne utierky z mikrovlákna, 6 ks

Tieto čistiace utierky sú vyrobené z kvalitných mirkovlákien, majú dlhú životnosť, nepúšťajú vlákna a dobre sajú. Dajú sa použiť na mokro alebo na sucho a sú vhodné na mnohé povrchy, ako sú pracovné dosky, dresy, obkladačky alebo umývadlá. Praktické Na utierkach sú symboly, ktoré označujú rôzne oblasti domácnosti, vďaka čomu ich viete pri umývaní rozlíšiť. Tieto čistiace utierky sú nielen praktické, ale aj šetrné k životnému prostrediu, pretože pri upratovaní uvoľňujú mastnotu a nečistotu len s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Kvalitné mikrovlákna Optimálne čistenie: Prach a nečistota sa rozpustia a jemné vlákna ich zotrú.

Naposledy v ponuke: CW2/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.