Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Univerzálne držiaky na kábel, 2 ks

Univerzálne držiaky na kábel, 2 ks

Ak je niečoho na písacom stole nadbytok, zaručene sú to nabíjacie káble. Tieto dve pomôcky sa postarajú o prehľadný manažment káblov a zabránia zamotaniu káblov. Na jeden držiak sa zmestí až päť rôznych káblov a zostanú tak vždy usporiadane uložené a poruke. Jednoduchá montáž Držiaky na káble možno jednoducho pripevniť na nábytku alebo stenách pomocou obojstranných lepiacich podložiek. Súčasťou balenia sú aj dve náhradné lepiace podložky. Samozrejme, podložky po odstránení nezanechávajú stopy.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.