Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Univerzálne čistiace handričky, 3 ks

Univerzálne čistiace handričky, 3 ks

Tieto handričky sú skutočne multifunkčné a dajú sa využiť v celej domácnosti. Možno ich používať na čistenie nasucho i namokro a sú vhodné na čistenie najrozličnejších povrchov: napríklad pracovných plôch, drezov, obkladačiek alebo umývadiel. Handričky majú rôzne farby, takže vždy budete dobre vedieť, ktorú handričku na ktorú časť domácnosti používate. Čistenie šetrné k životnému prostrediu Čistiace handričky majú dlhú životnosť, nepúšťajú vlákna a výborne sajú. Vďaka špeciálnemu materiálovému zloženiu uvoľňujú mastnotu a nečistoty s použitím porovnateľne menšieho množstva čistiaceho prostriedku a vody – toto šetrí životné prostredie i prírodné zdroje.
6,99 €
6,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.