Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Univerzálna kuchynská podložka

Univerzálna kuchynská podložka

Všestranné kuchynské pomôcky Ak túto kuchynskú pomôcku práve nepotrebujete, možno ju zložiť a priestorovo úsporne uschovať – keďže je však veľmi všestranná, pravdepodobne ju budete využívať dosť často: Univerzálna podložka zo silikónu sa dá použiť ako kryt na panvicu, pričom otvory zaisťujú súčasné odvádzanie pary – takto bude pokrm veľmi chrumkavý. Keďže je žiaruvzdorná do 230 °C, môže slúžiť aj ako podložka na pečenie na opakované použitie, napríklad na pizzu alebo sušienky. Samozrejme, má využitie aj na stole ako podložka pod hrnce. Kuchynská pomôcka má vhodné rozmery na panvice a hrnce s priemerom až do 28 centimetrov a jednoducho sa s ňou manipuluje pomocou dvoch úchytov.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.