Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW29 2018
Úložný box v drevenom vzhľade, XXL, cca 455 l

Box na podložky vo vzhľade dreva, XXL, cca 455 l

Ochrana pre akékoľvek veci Tento úložný box ponúka s približne 455 litrami svojho objemu veľkorysý úložný priestor pre rôzne veci, záhradné náčinie či iné potreby – či už na noc, alebo na konci sezóny. Plastový box vo vzhľade čečiny v sebe spája hrejivú krásu dreva s trvácnosťou a prednosťami plastu. Povrch možno navyše ľubovoľne farebne natrieť ako ozajstné drevo. Odolný proti vplyvom počasia Box nielen neprepúšťa vodu, ale je aj odolný proti vplyvom počasia a ľahko sa ošetruje. Pneumatické pero sa postará o to, aby sa jednoducho otváral a vrchnák mohol byť fixovaný. Box sa dá jednoducho zmontovať a možno ho pomocou uzatváracieho zariadenia a ľubovoľného zámku zavrieť.

Naposledy v ponuke: CW29/2018  Na záhradu, balkón aj terasu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.